KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477320
*
nr 1447 7320
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 49x34cm, yttermått inklusive ram: 59x43cm
Kondition: slitage på duk
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:25:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/2 01:15:18
1
100 kr
7/2 11:11:21
2
150 kr
7/2 19:46:23
3
300 kr
7/2 20:19:39
4
250 kr
7/2 20:19:39
3
300 kr (Budbetjänt)
7/2 20:20:01
4
Vinnande bud
7/2 20:20:47
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30
*
Oljemålning
Kondition: slitage på duk
Läs om budbetjänten
nr 1447 7320
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 49x34cm, yttermått inklusive ram: 59x43cm
Kondition: slitage på duk
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/2 01:15:18 | 1 | 100 kr |
| 7/2 11:11:21 | 2 | 150 kr |
| 7/2 19:46:23 | 3 | 300 kr |
| 7/2 20:19:39 | 4 | 250 kr |
| 7/2 20:19:39 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 7/2 20:20:01 | 4 | Vinnande bud |
| 7/2 20:20:47 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30



